Hastane Randevu Alma Sistemi

  Hastane Randevu Alma Sistemi Nasıl Çalışır?

      Hayatımızı hemen her anlamda kolaylaştıran internet ile artık hastane randevu sistemi olan MHRS ile kolayca randevu alabilirsiniz.

Büyük hastanelerdeki yığılmayı ve hasta kabul masalarında oluşan uzun kuyrukları önlemek için kullanılmaya başlayan bu sistem gerçekten de beklenilenden fazla işe yaradı. Hem doktorlar hem hastalar bu sistemin kullanılmasından duydukları memnuniyetle sistemi daha fazla kullanmaya başladılar.

Hastane Randevu Alma

Hastaneden randevu almak için bilgisayarınızın tarayıcısına ‘ hastaneden randevu al ‘ ya da ‘ MHRS ‘ yazarak randevu ekranına gelebilirsiniz. Karşınıza gelen ekranda büyük bir Türkiye haritası olacaktır.

Buradan yaşadığınız ili seçmeniz gerekmektedir. Seçtikten sonra il sağlık kurumları adı altında bir liste karşınıza gelecektir. Bu listeden muayene olmak istediğini sağlık kurumunu seçerek üstüne tıklamalısınız.

Sonra sağ tarafta hastanenin adresi ve tarifinin bulunduğu bir resim üzerinde randevu al butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda sizden T.C. kimlik numarası bilgisi ve şifre bilgisi isteyen bir sayfayla karşılaşacaksınız.

Eğer üyeyseniz gerekli bilgileri girerek istediğiniz klinikten dilediğiniz saat için randevu alabilirsiniz. Üye değilseniz yeni üye butonuna tıklayıp kimlik doğrulaması yaparak şifre edinmeniz gerekmektedir

Yorum:
Mhrs hastane randevu alma sistemi hastaların daha kolay ve düzenli bir hasta muayene randevularını düzenlemeye yönelik geliştirilmiş bir sistemdir.