Hastane Muayene Randevusu Alma

Hastane randevusu alma ,hastane randevu sorgulama,Hastane muayane randevusunu internetten sorgulama,online muayene sorgulama ile ilgili yazımızdır.

Hastane Randevusu Alma

Yıllardır sağlık alanında yaşanan aksaklıkların başında hekim kadrolarının yetersizliği ve muayene randevusu almanın zorluğu gelmektedir. Devlet bu yaşanan sıkıntılardan vatandaşları kurtarmak ve daha düzenli ve sistemli bir hastane randevu alma sistemi meydana getirmeyi hedeflemektedir.  

Bu amaçla merkezi hastaneler randevu alma sistemi oluşturulmuştur. MHRS ile vatandaşlara hastane randevularını internetten ve telefonla almalarına imkan sağlanmıştır. Hastane randevusunu internetten veya ve 182 numaralı telefondan alan vatandaşlar istedikleri hastane randevularını 15 günü kapsayacak şekilde sorgulama şansına sahip olacaklardır.

İstedikleri hekime ve istedikleri saate sorgulama yaptırıp kendilerine en uygun randevuları alabilirler ve randevu saatlerinden sadece 15 dakika öncesinde hastane de bulunmak suretiyle aldıkları muayene randevuları ile muayenelerini olabilirler.

Hastane Randevusu Sorgulama

Hastalarımız muayene randevusunu iki şekilde alabilir. İnternet üzerinden randevu almak bu yönthasemlerden birincisi telefonla randevu almak ise ikinci yöntemdir. 182 Nolu telefonu arayarak muayene randevunuzu alabilirsiniz. 

 

Merkezi Hastaneler Randevu Sistemi

Merkezi hastaneler randevu alma sisteminden tc kimlik numaranızı doğrulamak ve şifrenizle girişinizi yaptıktan sonra randevunuzu sorgulayabilir ve alabilirsiniz.

 

Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerindenhastane randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

HASTANE RANDEVUSU ALMA TIKLAYINIZ

 
Yorum:
© 2013 edevlet-sgk.com Tüm Hakları Saklıdır. e devlet giriş, e devlet, e devlet şifresi, e-devlet, edevlet bigilendirme ve yönlendirme sayfasıdır. Resmi Kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.