Sabıka Kaydı Sorgulama İnternetten

Sabıka kaydı,sabıka kaydı sorgulama,sabıka kaydını sorgulamak için yapılması gereken ve izlenmesi gereken yolları anlattığımız edevlet sorgula sitesinin yazısı.

Sabıka kaydı ,siciliniz temiz mi , gbt ve sabıka kaydını sorgulama işlemlerinizi yapmak için size faydalı bilgiler sunan sorgulama yazımızdır.

Sabıka Kaydı Sorgulama

Sabıka kaydı birçok insanın çoğu zaman adliyelere gitmesinin ana nedenidir. Adliyelerde alınan sabıka kaydı ile sizden bu belgeişlemleri eskiden sadece adliyeler tai talep eden kurum ve kuruluşlara sabıka kaydı belgenizi verebilirsiniz. Sabıka kaydı olması birçok vatandaşa maalesef çok ciddi sıkıntılar yaşamasına ve hayatın bir çok alanında sıkıntı çekmesine sebep oluyor.

Sabıka kaydı sorgulamasını adliyelere gitmeden almak mümkünmü bu sorunuzun cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

İnternetten Sabıka Kaydı Sorgulama

İnternetten sabıka kaydı sorgulama yapmak istiyorsanız öncelikle bir devlet şifrenizin olmasına gerek vardır. Sabıka kaydı sorgulama işlemleriniz için öncelikle edevlet şifrenizle türkiye.gov.tr üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sabıka Kaydı Öğrenme

Artık edevlet sisteminin kullanılması ile sabıka kaydı sorgulaması yapmak çok kolay. E devlet sisteminden önce sabıka kaydı çıkarmak için saatlerce uğraşmak gerekebiliyordu. 

Sabıka Kaydı

Edevlet üzerinden verilen hizmetler sadece sabıka kaydı sorgulamasından ibaret değil. Edevlet sistemini kullanmak isteyen vatandaşların edevlet şifrelerine sahip olmaları e-devlet kullanılması için yeterlidir.

Tc ile Sabıka Kaydı Sorgulama

Tc kimlik numarasını kullanarak sabıka kaydı sorgulamasını yapmanız tek başına adliyeye başvurmadan mümkün değildir.

Sabıka kaydı sorgulama tıklayınız  

Yorum:
tahsin akgül
06-11-2014 15:16:00
kaydim varmı sabıka


İlgili içerikler
© 2013 edevlet-sgk.com Tüm Hakları Saklıdır. e devlet giriş, e devlet, e devlet şifresi, e-devlet, edevlet bigilendirme ve yönlendirme sayfasıdır. Resmi Kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.